KONST / Litografier / Färglitografi 14488510
nr 1448 8510
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 232/360, Färglitografi, bildmått: 91x75cm, yttermått inklusive ram: 115x98cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:39:54
1.000 kr
1.100 kr